Burgemeester Boog

Burgemeester Boog: ‘Het gaat goed met Diemen’

‘’Het gaat goed met Diemen. Er komen steeds meer inwoners bij, het aantal mensen in de bijstand is fors gedaald, de criminaliteitscijfers dalen en soms fors. Ook komen er steeds meer nieuwe bedrijven bij terwijl ondernemers tevreden zijn over het vestigingsklimaat,’’ stelde burgemeester Erik Boog in zijn nieuwjaarstoespraak. ‘’In de gesprekken met die nieuwe Diemenaren hoor ik de pluspunten van onze gemeente ook altijd terugkomen: de goede bereikbaarheid, de sociale samenhang, het dorpse, met de vele verenigingen, het groen, de rust. En dat in de directe nabijheid van Amsterdam. Zo worden de nieuwe Diemenaren meteen de nieuwe ambassadeurs van ‘Daarom Diemen’.

Ondertussen wordt Diemen volgens Boog ‘almaar mooier’. Ook wordt veel gedaan aan de sociale binding, zoals bij de flats aan de Rode Kruislaan, en zetten veel vrijwilligers zich belangeloos in voor Diemen. Daarnaast is Boog ook ‘trots op de diversiteit in onze gemeente’. ‘’Want ik sta voor een Diemen waarin zich alle inwoners geaccepteerd, veilig en zichtbaar kunnen zijn. Ongeacht huidskleur, afkomst of religie maar ook ongeacht hun seksuele oriëntatie of genderidentiteit.’’